Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Pobedi tri genina Nahiko

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Pobedi tri genina Nahiko

Zadatak ti je da pobediš 3 genina

Došao sam na ovo mesto kako bih ispunio D rank misiju koja mi je zadata

Mesto na koje sam došao je tmurno i mračno, nisam se osecao dobro povodom ove misije. Video sam jednog genin neprijatelja i odlučio da ga napadnem vatrom

#card60

Napadam te vatrenom loptom!

Damage je 200

The member 'Kashin Vu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Pobedi tri genina Nahiko #world171

Moj vatreni napad je spržio protivnika, i on je pao. Al prenego što je umro, uspeo je da pošalje njegov poslednji napad ka meni.

Radim zamenu i menjam se sa obližnjim panjem da bih izbegao napad od protivnika!

'Tako ti i treba kad si slab!'

#card1

(pošto je damage 100, ulažem 10 chakre da bih izbegao napad)

Primer teksta

The member 'Kashin Vu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Pobedi tri genina Nahiko #world175 Pobedi tri genina Nahiko #world172

Dosao sam na ovo mijesto a ispunim misiju D ranga. Ovo mijesto je bilo hladno mracno i jezivo prividjale su mi se razne stvari kada sam zapalio vatru i legao da spavam culi su se cudni zvuci kad jedan pa drugi kunai isli na mene video sam neprijatelja genina uradio sam zamenu #card1 dva kunaija su isla pravo u panj iz zbunja sam izleteo i uradio#card56i ubio ga nakon toga su izasla dva genina

The member 'Nahiko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Pobedi tri genina Nahiko #world180

Dosao sam na ovo mijesto a ispunim misiju D ranga. Ovo mijesto je bilo hladno mracno i jezivo prividjale su mi se razne stvari kada sam zapalio vatru i legao da spavam culi su se cudni zvuci kad jedan pa drugi kunai isli na mene video sam neprijatelja genina uradio sam zamenu #card1 dva kunaija su isla pravo u panj iz zbunja sam izleteo i uradio#card56i ubio ga nakon toga su izasla dva geninaobojica su bacili #card57i onda sam usisao nihovu vatru #card58 i onda ig ubovsi sa tehnikom#card59