Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Misija 1.

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Misija 1.

ovo je mesto gde am uradio svoju prvu misiju

stizem na lokaciju i gledam okolo ali ne vidim nikog koristim svoje djucue da bi nasao protivnika i nalazim ga i tu nstaje prava nindza borba protiv 4 genina nadam se da cu uspeti da pobedim
#card126

The member 'Riakori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija 1. #world171

izbegavam tvoj napad koriste ci moj djucu koji stalno koristim da izbegnem slabije napade i to me kosta 10 cakre i uspevam da ti izbegnem napad naravno i zadajem drugom geninu napad od koga se necu moci tako lako odbraniti
#card1
#card123

The member 'Riakori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija 1. #world179

Rikaori, poruka od Ownera - Volena, pazi na spam i odma udji na discord.

Misija 1. J3LvZ0k

"Dobro izbegavanje moram da priznam ali postto nisi napao to mi ostavlja prostora za jos jedan napad probaj ovaj napad tako lako da izbegnes"
Moracu da ga pogodim sada da bi mu oduzeo pola zivotne energije i tako cu uspeti da ga sredim.
#card123
#card330
#card331

The member 'Riakori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija 1. #world177

"odbranio sam se od tvog loseg napada i regeneriso sam sebi cakru i energiju tako  da se bolje pazi sta ces da uradis u sledecem potezu da ti ne bi bio poslednji"
sad moram da uradim substitution Jutsu da bi izbegao ovaj napad i moram da uradim rest.
#card1
#card8

The member 'Riakori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija 1. #world180

"Drago mi je sto ovo nisi iskoristio da napadnes zato cu ja napasti sa svojom tehnikom koja ce te unistiti iz poteza"
Nadam se da ce ovo raditi da bi ga resio koristi cu najacu tehniku koju imam molim te da ne izbegne
#card126

The member 'Riakori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija 1. #world180

"nema veze sto sam promasio ali sada ces biti pogodjen i ovo neces moci da izbegnes jer ja sam nindza broj 1"
to sam rekao tako samouvereno da sam i sam poverovao u to ali sam se ipak malo plsaio posto jos uvek nisam ubio ni jednog a kamoli svu cetvoricu.
#card123
#card332

The member 'Riakori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija 1. #world177