Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Murova kuca - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Murova kuca

First topic message reminder :

Murova kuca - Page 2 Traditional-japanese-house-ghibli-landscape-jhans-butterblumenhaus
Ovo je Murova kuca koju je nasledio od svojih predaka, spolja je kao i druge obične kuće ali iznutra je cist odraz Murove želje za perfekcionizmom

Lezao sam kuci na krevetu i odmarao, kad u nekom trenutku mi se pricini da sam cuo i video nesto kroz prozor
Murova kuca - Page 2 ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
odmah sam odlucio da ustanem i proverim sta je to bilo jer to nije bio prvi put da mi se ovako nesto desava...

Izasao sam napolje i pogledao sam ali nista nije bilo, izgleda da mi se samo ucinilo pa sam se vratio u kucu seo da veceram nesto pa da legnem da se odmorim za sutra...

Nakon fine vecere sam procitao jednu knjigu lezeci na krevetu pa sam se spremio za tusiranje a onda za spavanja, razmisljao sam sta bih mogao sutra raditi preko dana posto nisam imao nekih planova...

Zavrsio sam sve obaveze kod kuce pa sam odlucio da sada malo izadjem i prosetam selom da probam da vidim sta se dogadja trenutno, poneo sam i za svaki slucaj shuriken jer ce mi mozda trebati, #card345 "sakrivam suriken u odelu"

Dosadjivajuci se kuci i posto se nije bas mnogo proculo o mojoj uchiha bazi koju sam napravio da ponovo obnovim veze sa mojim klanom odlucio sam da malo protegnem noge i prosetam se kroz veliko gusto selo...