Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yuichijeva Koliba - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yuichijeva Koliba

First topic message reminder :

Kuca koja pripada Yuichiu Uzumakiju, nalazi se na imanju Uzumaki i okruzena je prelepim dolinama i travnjacima koji su kao slag na torti prelepom basjavom horizontu koji prekriva celo imanje. U kuci Yuichi zivi sa ljubimcom Reijem, stenetom i njegovim saputnikom u ovaj svet tuge i ocaja.
Yuichijeva Koliba - Page 2 Small-wooden-house-prairie-digital-drawing-anime-style_379823-2916

Posto je Ruri uradio zamenu i izbegao njegov napad te ga napao Yuichi odlucio je da otkrije svoje prave moce i uzvrati duplo jace i mocnije nego prosli put. Izbacio je svoje adamante lance i napao ga sa svom mogucom snagom kojom je mogao da napadne. Ali odjednom vratio se u normalu i rece: ,,Nemoj se borimo'' //ne bi da dobijem ban//
#card1345
+400ch
#card410
-300en
#card25
-30ch
Izbegavam shurikene letenjem //ako ne mogu da izbegavam vise napada u potezu onda se branim ovim dole//
#card34
-30ch
pravim 200 def
#card1348
-30ch

Video je da momak nije vise bacao ikakve napade, odlucio je da se odmah uputi ka misiji koju je nedavno dobio nebili se on umirio i dosao sebi. Ipak se dosta izmorio pa je odlucio doci pored reke i odmoriti se malo. Meditirao je gledajuci u reku i posmatrajuci zivotinje oko sebe.
#card8

Posto se njegov um vratio u normalu odlucio je da se malo odmori i meditira da bi povratio izgubljenu chakru, potom je ustao i sa bednim pogledom reako Ruriju


,,Bolje se gubi odavde, dobio si svoj smestaj, a plasim se sta cu da ti uradim ako ponovo budem preuzet od strane besa.''
#card8
+50en
+50ch

Dolazi u Yuichijevu kolubi nakon sto vidi da neki tip izlazi iz nje. Pa sa sve kerom udje u kucu i pozdravi se sa Yuichijem "Oo pa gde si brate sta ima" Nakon toga ode do kauca i leze na njega dok je njegov ker legao na pod.

Dok Yuichi meditira vidja nekog samuraja kako mu ulazi u kucu, nije jos uvek upoznao ovu osobu ali bi izgledala kao savrsena pomoc njemu i njegovom cilju. Sa sarmantnim pogled okrenuo se prema njemu dok je meditirao i rekao:


,,Kako se zoves? Ja sam Zero.''
#card8

"Dobro zvacu te od sad Zero". "Da li zelis da budes moj saputnik u misiji, posto mi treba neko kao ti Zero da mi pomogne oko misije nece biti lako ako krenem sam". Video je kesicu cipsa na stolu te ju je naceo i poceo je da halapljivo jede. Izvadio je iz dzepa parce slaninice i dade je keru.

Yuichijeva Koliba - Page 2 Demon-slayer-yoriichi-demon-slayer

Razmisljao se oko strancevog zahteva, pre svega nije mu ni ime jos uvek cuo. Mozda je ovo bila osoba sa kojom bi mogao da se barem na malo, barem na trenutak, na sekundu saoseca. Vezice i klupke misli prolazile su kroz njegovu glavu, srce i dusu, naravno ako ju je jos uvek imao. Otvorio je oci, ustao i potom odgovorio na ovaj zahtev.


,,Da li si spreman da umres za mene? Ako jesi prihvatam tvoj zahtev.''
#card379
-jedem 2-
Yuichijeva Koliba - Page 2 CaZZP9i

Cuo je Zerov zahtev te blago otvori usta i izgovori reci "Ja sam spreman da umrem za svakog ko je meni veran", "Mozes me zvati Light ili Dark, moje pravo ime niko ne zna i ne verujem da ce ga iko ikada saznati", "Ja sam neznanac koji luta putem, ja znam sve sto iko ne zna."



Yuichijeva Koliba - Page 2 Demon-slayer-yoriichi-demon-slayer

Light ga je podsecao na njega, bez proslosti, bez porekla, bez porodice - ovo su samo neke od stvari koje imaju zajednicko. Hteo je da se udruze, da zajedno razore ovaj svet i njene ljude, da zajedno dobiju svoju osvetu i pokazu sudbini ko je odredjuje.


,,Zelis li da se udruzimo, cilj mi je da donesem sto vise patnje ovom svetu.''
,,Ovaj put nece biti lak, ali jednom kada dodje do rezultata siguran sam da cemo biti oslobodjeni.''
#card8

"Zelim da se udrizimo prijatelju Zero, sada idemo na misiju da testiramo nasu jacinu snage da vidimo da li smo sposobni za to sto si sada rekao". Poceo je da jede kesicu cipsa dok je gledao kako njegov ker jede slaninicu.

Otisli su zatim na misiju.

Konacno nasao je svog saputnika u ovaj svet osvete, tuge i patnje. Sada je bilo vreme da vidi koliko je Light sposoban, ovo nije bilo nepohodno s obzirom na Yuichijevu trenutnu snagu ali je bilo povoljno za ovaj mracan i tezak put kojim koracaju.




,,Krenimo.''




Dok je to govorio imao je blagi osmeh na licu, ne klasican, srecni osmeh vec psihopatski ili bolje reci socijopatski osmeh.
#card8

Malo bolje je razmislio i odlucio je da nece ici na misiju te na sav glas rece "Zero necemo ici na misiju, sacekajmo par dana pa cemo tad ici, posto i ja i ti imamamo neka spreca posla da radimo tako da ce misija sacekati".

Nazalost odjednom Light se predomislio, Yuichi odluci da ga poslusa te sede na klupu u svom dvoristu i pocne da meditira da skupi ono malo chakre sto mu je sada falilo. Dok je meditirao vetar mu je duvao u ledja i kosu, a Lighta za to vreme mogao je da cuje kako se vrzma oko kolibe.

#card8

Izaso je ispred kolibe i krenuo je do sume ne bi li uhvatio neko prase da jede. Dosao je u sumu i video je veliko prase koje ce bas da bude dobro jelo te ga ulovi i odnese ga do kolibe gde ga je stavio na razanj da se pece.

Dok je meditirao je osetio je neciju drugo prisustvo, to je bio Light koji je sa divljim prasetom polako koracao prema kolibi. Osetio je i namirisao meso divljeg praseta na raznju te probao sto brze da opusti chakra kanale da bi sto brze skupio energije, dosao do raznja i na kraju probao prelepo prasece pecenje.
#card8

Uzeo je veliki noz te je poceo da secka to prase koje je bilo na raznju. Iseko ga je dobro te je uzeo tanjir i stavio deo ne bi li se najeo video je svog kera kako je bio blizu te mu je dao malo parce ne bi li i taj ker probao prase.

Izmoren od puta morao je da se sprema za nov, ali ovoga puta duzi put. Sve svoje stvari je spakovao u torbu, potom se okupao te i konacno krenuo na ovo uzbudljivo putovanje ispred njega. Ovo je bila ako ne i zadnja sansa da nadje svrhu u zivotu, nadi i volju.