Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shrouded Grove - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shrouded Grove

First topic message reminder :

Shrouded Grove - Page 2 1681178413.57153.90240

Omotan Gaj, mirno i izolovano selo usađeno u srcu guste šume. Kako se približavate Omotanom Gaju, visoko drveće formira prirodnu prepreku, štiteći selo od radoznalih pogleda i stvarajući atmosferu misterije. Krosnje drveća iznad bacaju proređeno sunčevu svetlost na vijugave staze, dajući selu mistični sjaj. Vazduh je ispunjen zemljanim mirisom mahovine i slatkastim aromama cvetajućeg cveća, stvarajući umirujuću i osvežavajuću atmosferu.

Dok sam se lijepo osjecao nakon dobrih cajeva naisao sam na neko selo. Kako sam hodao ugledao me je neki starac i ponudio cajem. Konverzacija nas je isla lijepo i pricao mi je neke svoje pomalo dosadne price o proslosti, ali meni je dobro doslo da se malo odmorim. Nakon toga sam otisao u daljne pohode.

Kroz svoj put u sumi, naisao je na dve dedice i pitao ih za put ka bilo kakvom mestu gde moze da se prenoci. Oni su ga uputili ka nekakvom skrivenom selu, koje je Keigo uspeo da nadje. Ljudi su bili druzeljubivi, ali je Keigo bio izmoren i samo prenocio tamo. Nije cak ni pojeo nista, samo je izleteo iz sela prvim zracima sunca.