Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Plavi restoran - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Plavi restoran

First topic message reminder :

Plavi restoran je mjesto na kojem se sastju sve ninje sela, restoran ima dnevne musterije koje su dobro upoznate sa restoranom i to je prava atmosfera kakvu svako mjesto treba da ima. S vana je lijepe smedje boje koja je nalik lijepim drvecem suma, a zelenilo biljaka jos ljepse.

Kada je sjeo za stol konobar ga je odma uocijo tako da mu je odma prisao za stol da ga posluzi, kada je dosao tu Kiyoshi je brzo pogledao meni i rekao da ce jedne fioete u sosu i jednu casu vode i to je to.

Kada je narucio strpljivo je cekao da njegova narudzba dodje posto je strpljivost kljuc u svemu, a dok je cekao gldeao je kroz prozor da vidi da li ce mozda naletiti neko poznat pa da malo sjednu zajedno i da pricaju ko ljudi.

Nakon nekolike minute cekanja Kiyoshijeva hrana je konacno stigla za njegov stol i sada moze da se baci na jedenje, jelo mu se vrlo svidilo a i pice je bilo dobro mislim voda kao voda uvijek je dobra i bice. Kada je pojeo izasao je van da ide negdje dalje da se zabavi.

Otvorio sam vrata i ušao u Plavi restoran. Našao sam slobodan sto i sjeo. Prišao mi je konobar i pitao me šta ću da jedem. Naručio sam rebarca koja sam ovdje jeo prije neki dan. Nakon par minuta donio mi je hranu. Kad sam pojeo hranu, platio sam i izašao iz restorana.

Hodajuci neko vreme naleteo sam na restoran i odlucio da udjem unutra.Gledajuci unaokolo bilo je ljudi te sam seo za sto i uzeo jelovnik da vidim sta bi mogao jesti.
Gledajuci u jelovnik odlucio sam sta cu uzeti te sam cekao konobara da dodje.Cekajuci se pojavio i pito me sta cu:

Moze porcija Katsu curry.

Govoreci to sam klimnuo glavom da je to sve te je otisao konobar i cekao sam i razmisljao da bi mogao da treniram mada su rekli da ne sme da se korsiti nikakav izvor ch ili energije mada mora da ima negde neki teren trebam potraziti.Cekajuci nekih 10 do 15 minuta i stigla je porcija konobar je stavio hranu na sto ispred mene i reko prijatno sto sam ja reko:

Hvala.

Plavi restoran - Page 2 Japao-katsu-curry_889461-6656

Poceo je jesti malo po malo i uzivao u hrani posle 7 minuta je sve pojeo i uzeo maramicu sa stola da se obrise te mahnuo konobaru da plati cena je bila 140 ryo ja sam dao 200 ryo:

Uredu je.

Davajuci mu sam ustao i krenuo u potrazi za nekim terenom da treniram.

Kada je prolazio ulicom pogledo je na lijevo i vidio je Plavi restoran, sjetio se da kada je tamo otisao da je upoznao Rurinaija koji mu je sada postao prijatelj tako da se Kiyoshi uputio ka Plavom restoranu da nesto pojede.

Kada je presao ulicu da dodje do vrata restorana rukom je malo presao svoju odjecu da mu ne bude prasnjava kada ude u restoran posto ce ljudi misliti da je neka sirotinja, kada je to uradio otvorio je vrata od restorana i usao da pojede nesto.

Kada je usao pogledao je uokolo restorana da vidi da li ima slobodno mjesto i zacudjujuce ima Kiyoshi zna da je ovo mjesto inace puno ali danas ima mjesta koliko hoces, tako da je sjeo za stol koji je bio pored prozora da moze da gleda cega ima napolju dok jede.

Kada je sjeo konobar je uocijo da je nova musterija dosla tako da je odma prisao za Kiyoshijev stol da ga posluzi, Kiyoshi je narucio jedne filete u sosu a za pice je uzeo kafu dok je narucivao sjetio se da je neki dan narucio sake i da je zaboravio sta se dalje desilo.

Kada mu je jelo i pice stiglo Kiyoshi je nazdravio i krenuo je da jede hranu koju je narucijo, hrana je bila ukusna tako da je bio sretan sto je dobio hranu koja je zapravo ukusna a ne neukusna. Kada je pojeo i popio dao je konobaru pare za sve to i nastavio dalje svojim putem.