Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dolina Zahvalnosti - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dolina Zahvalnosti

First topic message reminder :


Dolina Zahvalnosti - Page 2 Canyon-anime-valley-ravine-wallpaper-preview

Dolina Zahvalnosti nalazi se duboko u planinskim predelima, okružena visokim stenama i prelepim vodopadima. Njena aura mira i harmonije odmah se oseća čim zakoračite unutar njenih granica. Centralno mesto u dolini je veliki amfiteatar okružen šumom i stenama, gde se održavaju razne duhovne ceremonije i meditacije.

Shinobiji koji dolaze ovde za trening ne traže samo fizičku snagu, već i duhovnu. Uz pomoć mentora i učitelja, oni uče da se povežu sa svojim unutrašnjim bićem, da pronađu unutrašnji mir i balans. Različite vežbe meditacije, disanja i vizualizacije koriste se kako bi se razvila mentalna snaga i koncentracija.

Pored toga, Dolina Zahvalnosti nudi i praktične vežbe koje koriste prirodnu energiju. Shinobiji uče kako da se povezu sa elementima koje koriste, kao i tehnike kamuflaže i preživljavanja u divljini.

Ovo mesto nije samo za obuku, već i za duhovno pročišćenje i rast. Shinobiji koji napuste "Dolinu Zahvalnosti" osećaju se osnaženi i povezani sa prirodom i samim sobom, spremni da se suoče sa izazovima koji ih čekaju u svetu shinobija.

Dolazeci na mesto sam poceo da trazim gde mogu da pocnem.u tom momentu sam cuo neki zemljotres na daljini te sam odma krenuo tamo jer se nesto desava.Odma je krenuo tamo

(6 minuta kasnije)

Je stigao na mesto i bio je jedan ninja koji ga je vodio u kliniku a drugi je nepoznat:

Momci sta se desava ovde!!

Upita te gleda sta se desava,

Agrom je pisalo napad ali je Rurimetsu blokirao i Agrom sada mora da se odbrani od njegovog napada ali mora i kornjacu
Kornjaco stani iza mene
Dobro sefe
#card89
Sakupljam 400 health shilda
#card108
Ulazem 100 chakre i zid ima 1000 defenca+400 health shilda branim se rurimetsuovih napada
Ja i kornjaca se pomjeramo 10 m od zida i spremam svoj napad
#card28
Sada je teren prekriven vodom
#card40
Dmg 600
Sefe sada moj napad
#card359
Sada dobijam 500 dmg na moj napad ali gubim zag
#card363
Zbog combo efekta i ove kratice gore moj napad ima 1300 dmg ali nema zag
#card358
Ovaj napad ima 500 dmg
Ukupan dmg ova dva napada je 1800
Kornjaca
Energija 340

#card1366
Iz ociju izlazi crveni sjaj.
#card1367
-100 eng kornjaca se zalece na mene ali ja to veoma lako izbegavam.
#card330
vadim kunai iz rukava
#card1380
-60 ch 50 eng
vracam 700 dmga na tebe u obliku ciste chakre (700 zato sto imas preciznost a to si zaboravio)
#card211
-100 ch ( ZATO STO MI SE MOZE)
#card539
-30 ch 1000 dmga genjutsua koji se rezonuje kroz flautu ide na tebe i ovu glupu kornjacu.
"UMRI PACOVCINO JEDNA"
// u slucaju da stvarno ne izbegne biram da ga onesvestim//
inace tvoj defence je 800 a ne 1000 i imas 100 hpa a ne 400

U momentu, nakon Rurinaijevog napada, na terenu se u tren oka desava potres, dizuci veliki dim prasine svuda na terenu, na sred terena pojavljuje se bela svera
Dolina Zahvalnosti - Page 2 Giphy
#card367 #card1288
Hatchiro staje ispred napada koji je Rurinai uzvratio i ponistava ga rotacijom

a zatim oslobadjanjem chakre blokira genjutsu za sebe 
(valjda ako genjutsu ima preko 800dmg on moze uticati na svakoga na terenu ako se ne varam, a i takodje ovaj genjutsu ide zvukom od flaute pa bi treblao uticati i na mene)
#card6
Prasina se polako spustala na terenu, a iz dima, Agrom i Rurinai su mogli videti da je u pitanju Hatchiro, okrenuo se prema Agromu

-Dosta je vise tvojih gluposti, da li si zato dosao u selo? da razbijas drugima domove koje su posteni ljudi gradili, da svojim ponasanjem smetas novim clanovima sela, da se hoces boriti protiv njih u njihovom dvoristu, takodje si pokusao da se sprotivis mom naredjenju i probao si pobeci iz zatvora, ioako sam ja naredio da budes u istom, svojim ponasanjem si postao pretnja i sebi a i ostalim clanovima sela, a svako od ovih dela je krsenje zakona sela-

Zatim je uzdahnuo, nije hteo ubiti momka jer ga je i licno poznavao, ali njegovo ponasanje vise nije moglo da se tolerise, te mu je dao mogucnost koju ce i sam izabrati

-Ne mozemo se nositi vise sa tvojim glupostima Agrome, naredjujem odma da prestanete ovu borbu, bices odbacen iz sela i proglasen nepozeljnim, neces se nikada moci vratiti na ovo mesto, svojim ponasanjem dovodis sve vise svoj zivot u opasnost, bices zarobljen u svitak i poslat daleko od ovoga sela, ako se budes tome sprotivio onda cemo morati sve da presudimo sada i ovde-


Byakugan je aktivan od proslog poteza



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Agrom je taman cekao rurimetsuov napad i Kada GA je poslao Agrom je spremio odbranu Ali tada je kage sela dosao i odbranio napad ali Agromu je I dalje ostalo da se odbrani od genjutsua
#card6
Sta izbacivanje iz sela nisam nista lose uradio on me je napao,prihvatam znao Sam da nisam NI trebao da budem u selu saljite me daleko odavde.(rekao je i gledao u kornjacu)
Sefe zasto ides(kornjaca je upitala)
To je moja sudbina ti SE vrati u svoj svijet.(odgovorio je kornjacu)

Videvis borbu protiv ninji dosao je Kage I sprecio borbu.Bio sam na dovoljnoj razdaljini da nebudem pogodjen.Cekao je da se sve zavrsi i da nastavi sa treningom.Teren je malo ostecen na svu srecu nije bilo povredjenih.Te Sam gledao u druge ninje sta ce uraditi.

Gledao je u Agroma, nije mogao verovati da je Agrom od toliko losih odluka, napokon izabrao jednu dobru, tose nije nado

-Doneo si pametniju odluku, Rurinai, odvedite ga kod Kiyoshija da obavi svoj deo posla, objasnite mu situaciju, znace sta mu je ciniti-

Bio je srecan sto je ova situacija napokon razresena bez nekih vecih gluposti i posledica, cekao je Rurinaija da odvede Agroma do stanice gde ce ga Kiyoshi sealovati u svitak, i poslati van sela gde ce se Agrom moci i sam osloboditi iz svitka



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Gledajuci sta se desava video sam Kagea te sam mu mahnuo:

Gospodine Kage trebam vas!

Govori to ide ka njemu trčeći

(Nekoliko sekundi)

Stojeci pored njega te ga upita:

Jel ima te vremena kojim slucajem da porazgovaramo?

Upita te ga ceka njegov odgovor

Do Hatchira je odjednom Wertzuir dosao, sav zadihan, Hatchiro ga je i pre daleko u uglu moga videti svojim Byakuganom, ali nije obracao paznju na njega, jer mu je najbitnije bilo okoncati situaciju sa Agromom, nakon sto mu je momak prisao, izgledalo je kao da je imao neko bitno pitanje

-Mogao sam videti da se i ti nalazis ovde, sta li je to sto zelis da me pitas-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Gledajuci ga sam se malo zadihao i poceo da pricam:

Mozda sad nije najbolji trenutak ali sam hteo da vas pitam da li bi mogao da budem ninja ovog sela da za selo radim misije.Jer hocu da podrzim selo jer ovako planiram da neko vreme ovde ostanem.Mada to je vasa volja vi odlucite.

Rekovsi to je cekao njegov odgovor i u isto vreme vidim da je malo zauzet.

Dok se pripremao da ubije malog pacova, kage sela se pojavio od jednom. Rurinai je bio razocaran te je rekao dzoninima da uhvate malog psihopatu. Poslusao je savet koji je kage dao ali pre toga imao je nesto reci.
"Od ovog trenutka, ti dugujes selu 200,000 ryoa , moras ih isplatiti odmah pre nego sto odemo."
Prvo je zeleo da pokupi ryoa ne bi li doprineo selu kada vec izbacuju mladog Akroma. Nakon toga bi ga odveo do Kiyoshija.

Agrom je gledao i cekao sta ce upravnik policije Rurimetsu reci . Nakon sto se odbranio Rurimetsu je rekao nestvarne rijeci. Rekao je da Agrom mora da plati kaznu od 200 hiljada ryo sto je Agroma naljutilo i nije htio da je plati.
Ne možes mi dati tu kaznu,nisam nista uradio za takvu kaznu dogovor je da me zapečate i odvedu van sela ja necu da placam jer vise necu imati para i ne možes sam da me kaznis to jedino moze Hatchiro
Rekao je i hladno gledao u Rurimetsua.

Slusajuci Agroma kako se zali sto ga Rurinai hoce opeljesiti (tako da mu ne ostane ni za burek i jorgurt), rekao je da samo Hatchiro moze doneti tu odluku, Hatchiro je imao na umu da je Agrom do sada preksio nekoliko zakona sela, iako je vec pre toga bio u tamnici, te je odlucio da je uredu kazniti ga odredjenu sumu

-Kazes da samo ja mogu doneti tu odluku, u pravu si, Rurinai, uzmi mu 100 000ryo i vodimo ga kod Kiyoshija (jbg mora Akumetsu reket da se plati xD), dosta smo vremena izgubili ovde, 100k je dovoljno da pokrije njegovo krsenje zakona-


Cekao je Rurija da obavi svoj deo posla, kako bismo mogli produziti kod Kiyoshija



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kiyoshi se odmaro doma i tada su dosli neki strazari da ga obavjeste da se trenutno desava neki incident u dolini zahvalnosti, tako da je odma posao tamo da vidi sta se to desava. Kada je dosao vidio je veliku skupinu ljudi kako nesto razgovaraju s osobom koja je nedavno radila neke probleme tako da je Kiyoshi odlucio da se ukljuci.
"Gdje ste pajkani stigo Kiyoshi. To momak pravi neke probleme da li ja moram da poduzmem neke mjere."

Agrom je stao i slusao govor Hatchira i na kraju Hatchiro mu je trazio 100k ryo. Agrom je odlucio da je najpametnije da samo mirno pare i da ode iz ovoga selo u koje ce se jednog dana vratiti. Agrom je odlucio da preda pare i izvadio je 100k ryo i predao Rurimetsu.
U redu platicu kaznu za koju nisam trebao da budem bas toliko kaznjen evo vam ove pare,ali moram vam dati flasu moga caja koju morate da probate .
Agrom nakon sto je predao pare izvadio je flasu caja i nadao se da ce neko probati.

Hatchiro menja kaznu sa 200,000 ryoa na 100,000 ryoa, Agrom je na prvu odbijao da plati, ali nakon malo pretiskanja pristao je da plati sav ryo. Agrom se ponudio da im da caj koji bi popili, na sta Rurinai odgovara.
"NE MOZE!"
Uzima mu caj iz ruke te ga baca na zemlju, zatim ga gazi.

U sred diskusije koju su vodili njih trojica, u momentu pojavio se Kiyoshi kod koga je i trebalo Agroma da odvedu, dosao je porukom od strazara koji su ga vec bili uputili u celu situaciju, Hatchiro je osetio olaksanje jer taman ce moci ubrzati proces zavrsavanja ove situacije kako bi se svi mogli vratiti svojim poslovima

-Odlicno sto si se pojavio Kiyoshi, taman nam ti trebas da okoncamo ovu situaciju, iskoristi svoje lance i sealove i zarobi Agroma u svitak, potom ga ti i Rurinai odvedite daleko van sela, oslobodite ga iz svitka i zatim se vratite u selo, on se moze kretati gde hoce svojom voljom sve dok to ne predstavlja pretnju selu-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kako su razresili situaciju, podelio je svima svoje poslove kojih ce se pridrzavati u vezi Agroma, Hatchiro je znao da mora malo pozuriti jer ima jednu bitnu stvar da odradi koja mu je bila na umu, te se zaputio nazad ka selu kako bi je obavio, nadao se da nece biti nikakvih incidenata sa Agromom jer ih uopste do sada nije ni bilo (najjace), krenuo je nazad ka selu kako bi mogao pokrenuti dogadjaj koji je zamislio



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nakon sto mu je Akrom predao novac, Rurinai je poceo prebrojavati dok se Kiyoshi pripremao da sealuje Akroma u skrol. Rurinai je hteo da se skoncentrise tako da je poceo da oseca chakru svuda oko sebe.
"Kiyoshi sealuj ga!"
Dok je nastavio da broji novac.
#card10

Kada je Kiyoshi dosao Hatvhiro mu je dao naredbu da siluje ninju koji pravi probleme, tako da je Kiyoshi mislio koji je najlaksi nacin da siluje ovog ninju koji pravi probleme. Tako da se odma bacio na posao i krenuo da siluje ovog ninju, prisao je ninji na jedan metar postavio je seal na zemlju i zapecatio ga.
"Ninja moram te silovati to je naredba kagea, tako da nemoj se odupirati i pusti da te silujem."
#card1351
Postavljam seal na zemlju i agrom je u radiusu seal.
#card1363
Silujem agroma u svitak.

Gledajuci sta se desava sa ostalima a Kage je zauzet odlucio sam da odem na neko vreme dok se ne situacija rasčisti.Okrenuo se ka smeru gde se nalazi most

(5 minuta kasnije)

dosao je do mosta i krenuo je da hoda po njemu i razmisaljo sta moze da radi nije imao sta nije niti gladan ali mu se samo trenira ali je morao cekati ali je padal polako noc.


Grad je obuzela novost u vezi dogadjaja, dolina zahvalnosti je bila puna milicije, vojske i običnih civila. Postavio se jedan sigurni parametar i čekali su se takmičari. Sanna je prvi došao u dolinu i dok je čekao Fumetsu,a da dodje i da započnu njihov sparing proveravao je da li mu nešto fali. Sve je bilo spremno za početak njihovog sparinga.


Agrom je slušao nepoznatog nindzu iz Uzumaki klana koji je rekao da ga mora silovati i da ce ga poslati na nepoznatu lokaciju van sela i tamo ce ga osloboditi. Agrom je prisao ne poznatom nindzi na 1 m i pustio ga je da ga zapečati i stavi ga u svitak .
Hajde vodite me
Rece Agrom.

Lagano se došetao do doline i video je siluetu svog sparing protivnika udaljini. Kako je gledao razmišljao se ko li je njegov protivnik i da li je jači ili ne. Sam po sebi nisam bio u stanju da procenim ko je to i koliko je jak.


Kako sam gledao u njega razmišljao sam se da li da prvo ja napadnem njega i brzim pokretima ga porazim ili da ga pustim da napada prvi 

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Dolina Zahvalnosti - Page 2 #world2


Sanna je konačno dočekao svog protivnika, ovo je jonin sa kojim još uvek nije imao prilike da se upozna, te mu je bilo drago što se bori baš sa njim. Kako Fumetsu pridje Sanna reče: "Zdravo!" a potom stade u gard i odluči da ga napadne. Pomislio je u sebi: "Ko prvi napada taj i pobedjuje." i krenu.

#card432
Biram zemlju.

#card98
Aktiviram štit koji odmah aktivira moju pasivnu tehniku zemlje (25 chakre 1 slot)
#card89
Na sebi sada imam 400 hp štita.

#card105
Potom miniram polje i ulažem maksimalno chakru. (-25 chakre i 1 slot) i onda te napadam ovom tehnikom.
#card99
Sada oko sebe imaš minirano polje šiljcima koji nanose 500 demage,a i ispod tebe izazivam ovu eksploziju koja ima 400 demage,a (-25 chakre 1 slot)

Posle ovolikih napada aktiviram posebnu tehniku vatre.
#card70
Ovim se osiguravam da u slučaju da mi pridješ izgubićeš 50 hp. I ovo pali teren za 25 vatre. (-25 chakre i 2 slota).

Kako bih video svog protivnika kako ispusta neki dim i salje neke zemljane napade brzo bih reagovao i sa svojim vetrovitim tehnikama bih ocistio teren od njegovog gasa

#card130


Kako bih video kako ogromni talas urusavanja poda ide ka mene brzo bih olaksao svoje telo i odplovio bih u vazduh da izbegnem protivnikov napad


#card138


Nakon toga naostrio bih svoje napadacke sposbnosti i pogledao bih da li je protivnik pokusao da zamrljaci neki prljav potez

#card191 #card10

H: 700
E: 730
C: 900

Nemam skrivenih poteza.

Fumetsu otkriva Sannu svojim vetrom. Sanna je samo mirno stajao usred svog dima koji biva oduvan  

#card432
Biram vatru.

#card71
Aktiviram membranu. Ova tehnika mi daje + 100 demage i sve moje tehnike koštaju slot manje. (75 chakre 1 slot).

#card57
Ulažem 50 chakre i gadjam te ovom tehnikom. Demage je 600. (45 chakre 1 slot).  

Dok te gadjam vatrenim dahom na tebe pada džinovski zmaj.
#card73  
Demage mog zmaja je 700 (-55 chakre i 1 slot)  

#card64
Kao svoj završni potez koristim ovaj dim kroz koji je nemoguće videti. ( 25 chakre 1 slot)

Kako bih video tvoj napad koji leti ka meni postavio bih se defanzivno sa ciljem da se odbranim od tvoja 2 napada i poceo bih ih seci na pola


#card195 #card188


(Sa ovom odbranom presecam oba tvoja napada i dobijam 100+ dmga do kraja borbe)


Kako bih se odbranio od tvog napada zaleteo bih se prema tebi i dok sam to radio potapsao bih rukama i preneo na sebe seal

#card196 #card1348


Ja trenutno imam 400 hp štita i na terenu gori 125 vatre.

#card432
Biram zemlju

#card77
Aktiviram vatrenu membranu (25 chakre i 1 slot)
I onda usisavam
#card58
325
I koristim sledeću tehniku.
#card80
Demage ove tehnike je 3500. Zagarantovani je 500. Ovu sam tehniku mogao da iskoristim bez obzira što si mi prišao jer ova tehnika ide iz MENE, što čini ovu tehniku i težom za izbegavanje. (45 chakre i 3 slota). Na terenu ponovo sada gori 50 vatre i u sledećem potezu ti gubiš letenje.

Kako bih video manjak resenja moje telo bi jednostavno se transformisalo u cist vetar sa nadom da izbegne protivnikov napad

#card152


Nakon toga bih jednostavno izmenio svoje sposobnosti odmora i odmarao bih na samurajski nacin mirujuci strpljivo cekajuci da se moje telo vrati na staro 

#card202 #card8


Imam 400 hp štita

#card432
Biram vatru.

#card482
zbog mog odela i zbog toga što je prošlo tri poteza u našoj borbi, konačno dobijam njegov efekat i sada moje buff tehnike (naredne 2 ) imaju slot manje

#card1357
Aktiviram ovaj seal i ulažem 20 chakre (-15 chakre 1 slot)
Ovaj seal kombinujem sa ovom tehnikom pečaćenja
#card1362
Sada do kraja naše borbe imam 200 demage od čiste chakre u svakom svom jutsu,u (25 chakre 1 slot)

#card66
Gadjam te ovom tehnikom. Zbog flame hurricane ovaj napad ima 500 demage,a ali zbog tvog imuniteta ne deluje na tebe već samo pali teren. (25 chakre i 1 slot)  

Pomeram se malo dalje od tebe i koristim sledeću tehniku
#card70
Ovom tehnikom stvaram dim oko sebe, tako da ako mi pridješ u sledećem potezu izgubićeš 50 hp. (25 chakre i 1 slot)

Na terenu gori 100 vatre ponovo, malo sam se udaljio od tebe i oko mene je otrovni dim.

Kako sam idalje bio vetar jednostavno bih pustio sve tvoje napade da prodju kroz mene pre nego sto bih izasao iz vetrovite forme i vratio se u materijalno telo


Kako bi svi tvoji napadi prosli kroz mene elektricitet bi jednostavno prozujao kroz mene velikom snagom i bio bih spreman da ti uzvratim sa kontrom


#card482 #card186 #card155 #card164 
(Oblazem mac i dodaje mi dmg na kenjutsu)


Kako bi se to desilo naostrio bih svoje napadacke sposobnosti i bio bih spreman da se borim sa tobom i napao bih ste sa namerom da te presecem

#card188 #card205 #card209
zadrzavam buff od tehnike Combo Back Strike


Prema Tebi ide 2100 Dmg-a (300 Zag Od Brzine)


Ako si u ovom potezu izašao iz imuniteta da bi me napao izgubio si 125 hp a ne 50 (vatra na terenu koja gori je 75 + 50 od dima koji te je otrovao).

#card432
Biram zemlju.
#card98
Ovu tehniku ponovo kombinujem sa svojom pasivnom, tako da, sada na sebi imam 900 hp štita. (- 300 zbog tvog zagarantovanog od brzine) (25 chakre i 1 slot)
#card116
Ovim sam ušao u zemlju kako bih izbegao tvoj napad (a tvoj sam zagarantovani blokirao prošlom karticom). (45 chakre i 1 slot)

#card8
Za preostalih 5 slotova radim rest.Ti ostaješ još jedan potez u mojoj vatri i gubiš 75 hp. Ovime bi trebalo da je naša borba gotova ali ko zna možda me iznenadiš.


Eh kako bi mi borba polako dosadila gubio sam celo vreme i uvideo sam da nemogu da pobedim. Pored svega nije mi ni bilo vise volje za borbom te sam jednostavno ugasio vatru i podigao ruku 


#card140


"Predajem mec pobedio si, nije mi do borbe a i drzis visu ruku od kako si napao prvi."


Rekavsi to smireno je poceo da odlazi sa sparing polja 


Sanna je bio umoran od njegovog sparinga ali konačno je pobedio. Fumetsu je bio dobar protivnik ali je Sanni bilo izuzetno drago jer je održao čas policije i sela, nije izneverio svog kage,a.

"Sigurno su gotovi i ostali sparinzi"

Sanna se nadao da je policija odnela pobedu u ovom njihovom malom takmičenju. Sada, kada je sve gotovo, Sanna se uputi ka policijskoj stanici.

Kada je Yashin stigao u Dolinu Zahvalnosti, osetio je trenutnu promenu u atmosferi. Udaljeni zvuci vodopada i tišina planinskih predela dočekali su ga dok je ulazio u ovo sveto mesto obuke i duhovnog razvoja. Prošavši kroz kapije, pratio je staze koje su ga vodile do velikog amfiteatra, okruženog šumom i stenama.

Osećao je nešto posebno dok je zakoračio na tlo, kao da je svet oko njega postao tiši, a njegova unutrašnja buka smirena. Oko njega, shinobiji su već bili uronjeni u vežbe meditacije, disanja i vizualizacije, usredsređeni na svoj unutrašnji razvoj. Yashin se pridružio grupi, pokušavajući da uskladi svoj um s ritmom okoline.

Nakon ceremonije, pristupio je sensei-u koji ga je uputio u vežbe koje su koristile chakru. Učio je kako da se poveže sa elementima, kako da koristi svoju snagu i balansira svoj duh. Svaki korak bio je izazov, ali Yashin je bio posvećen, želeći da se oslobodi tereta prošlosti i postane snažniji shinobi.

Dok je dan odmicao, Yashin je osećao kako se povezuje sa prirodom i samim sobom sve više. Napustio je Dolinu Zahvalnosti osećajući se osnaženim i povezanim, spreman da se suoči sa izazovima koji ga čekaju u svetu shinobija, sada opremljen ne samo fizičkom snagom, već i duhovnom.