Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kapija sela skrivenog u vodopadima - Page 4

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kapija sela skrivenog u vodopadima

First topic message reminder :

Kapija sela skrivenog u vodopadima - Page 4 8whlAZL

Baš pod mestom gde se jedan omanji vodopad obrušava i krivudavo nastavlja svoj tok ka istoku diže se tori kapija sela skrivenog u vodopadu. Vrata su otvorena za sve sa dobrom namerom, i selo rado prima nejake i one kojima je zaštita potrebna. Kapiju okružuju studene zidine, ali selo kreće odmah za njom - znak neustrašivosti pred onima dovoljno naivnim da okušaju svoju snagu rušilačkim namerama.

Posle dugog u muktropnog puta u daljini vidim kapiju sela u koje sam se zaputio ali primecujem nesto sto me je omelo u mom radovanju a to je borba izmedju ninji, morao sam u sirokom luku da ih zaobidjem tako da je moj put nastavio da bude mukotrpan ne samo zbog umora fizickog nego i zbog napetosti koje sam imao zbog potencijonalne opasnosti... Nekako se provlacim do strazara i postavljam im pitanje.


"Da li mogu da nadjem utociste u selu?"



Kapija sela skrivenog u vodopadima - Page 4 Main-qimg-944f573c82bee08fd73d2d4812e624bf

Grupa čuvara stojalo je u pripravnosti ako borba odmakne kontroli. Evakuacija ljudi je već uveliko započela. U trenutku, nepoznat i slabašan shinobi prilazi, upitajući za utočište.

'Piči unutra'

Po protokolu - život civila je uvek bio prioritet. Stojao je u borbenom stavu sa kunaiem u ruci, čuvajući Amea dok prolazi kroz kapiju.

Želim da izrazim iskrenu zahvalnost što ste me primili u vaše selo i što ste mi pružili svu moguću podršku. Vaša ljubaznost i gostoprimstvo su me dirnuli, i neizmerno sam zahvalan na svemu što ste učinili za mene. Nadam se da ću moći da vam se odužim na neki način i doprinesem zajednici koliko god mogu.




Kapija sela skrivenog u vodopadima - Page 4 Anime-guy-smirk

/Evo ga Rurinai nazad/
Sanna poce stvarati lavu po terenu te Rurinai poce onako malo teze disati zbog toplote koja je izbijala sa terena.
/Compulsion ne radi na tebi/
Na mene ide lava velikom brzinom od cega se ja branim jednostavnom zemljanom strukturom oko sebe. ( Branim se od zagarantovanog, u obliku je mecha armora)
#card92
-30 ch ( stvaram 600 healtha ali zbog pasivne uchihe ovo trosi 30 ch )
Sav zagarantovani se sudara u moju strukturu, potom ja uranjam u jezero lave stapajuci se sa njim.
#card116
-40 ch stapam se sa jezerom i izbegavam sve napade koji su isli na mene ovaj potez.
Ganzan deluje.
Nakon toga iskacem pustajuci suzu koja se ubzo pretvara u paru zbog toplote.
Dok sam u vazduhu gledam Sannu direktno u oci.
#card1383
-30 ch
(650+100 int+50 od pasivne)= 800 dmga genjutsua ide na tebe.
Rurinai nije mogao podneti uvrede koje mu je Sanna upucivao te je samo cutao upijajuci mrznju koju je Sanna imao prema njemu.


/Nažalost, od zagarantovanog te brani jedino hp štit ali ne i kreacija koja ima hp. Doduše prokovao ti se Ganzam tako da si štetu sa 460 spustio na  360.

Druga bitna stvar koja se dogodila u ovoj borbi je i ta da si upao u moj skriveni:
Kapija sela skrivenog u vodopadima - Page 4 TgsRLR4
Moj skriveni si aktivirao onog trenutka kada si ušao u teren kako bi izbegao moje napade, tako da si već tada izgubio kombinacioni slot (imat ćeš i kombinacioni slot manje i u sledećem potezu.)

"Sensei my ass. Tvoj šarigan mi ne može ništa. Prezirem te zle oči. Sanna je nastavio da razgovara sa Rurinari,em kao sa glavnim krivcem, nastavio je da ga vredja i da mu govori o njegovoj "ambiciji" i o tome kako ga mrzi. "Nekada sam želeo da uništim čitavo selo zbog tebe ali sada, sada kada vidim kakva si kukavica, ja želim da uništim tebe.

#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card482
Moje odelo koje nosim na sebi je konačno sakupilo dovoljno chakre, tako da naredne moje buff tehnike imaju jedan slot manje.
#card71
Oko mene se stvara uragan vatre koji polako počinje da pali teren i ojačava moje napade, ulažem dodatnu chakru za ovu tehniku. (75 chakre 1 slot)

#card72
potom stvaram vatrenog pauka (25 chakre i 1 slot)

#card66
Deo mog vatrenog uragana, kao i vatrenog pauka dodajem velikoj vatrenoj kugli, koju ispaljuje na tebe i čiji demage je 800 demage i ima zagarantovani od 160. (25 chakre i 1 slot)

#card1018
Posle moje vatrene kugle moj napad prati ogromna količina lave koja pada na tebe. Demage moje tehnike je 800 (jer je ovo treći put da je koristim) (15 chakre i 2 slota).

NAPOMENA NA TERENU SADA GORI 75 VATRE

Ajde ne serite sta se borite do juce ste zajedno hapsili mene Agroma

/ovaj potez imam 6 slotova takodje/
Dok je Rurinai iskakao iz svog zemljanog armora na nozi je osetio kako nesto gori, kada je pogledao video je kako mu lava koju je Sanna bacio topi kozu skoro do kostiju, pocepao je deo svojeg prsluka te je zavezao oko noge kako bi ublazio bol i zastitio se od krvarenja. Nakon cega je Sanna poceo na njega bacati jos vise stvari. Rurinai zatim poce uvlaciti svoje telo u zemlju kao krtica dok je slusao silne uvrede koje je Sanna njemu upucivao.
/ovi napadi nemaju zagarantovani jer ne premasuju 800 dmga/
#card49
-60 ch  izbegavam oba napada
#card1383
Zatim mu poce pokazivati njegove najvece strahove koje on krije sam od sebe ali oni su Rurinaiu poznati.
-30 ch
/mogu da iskoristim zato sto mi je bacio skriveni/
izbegavam i vatru koja gori na terenu
Zatim je izustio kroz svoja vec suva usta...
"IDIOTI I NE TREBA DA VODE SELA!!!"


Nisi upao u moj drugi skriveni potez. I guess moja vatrena buba je izgorela u beznačaju.


#card6
Prvo koristim cancle da bih se odbranio od tvog genjutsu. (45 chakre i 1 slot)

#card10
Potom koristim chakra sense kako bih otkrio da li imaš nešto skriveno. (25 chakre i 1 slot)


nema nistaaa



#card432
Biram zemlju u ovom potezu

#card58
Prvo usisavam vatru koja se nalazi na terenu (75 vatre)
#card61
Ovo usisavanje vatre mi je omogućilo da aktiviram svoju tehniku Fire Soul. Sada svi moji napadi vatre imaju 150 demage više. (25 chakre i 1 slot)

#card1357
Potom na sebe stavljam seal koji će mi u ovom potezu dati čistu chakru. (15 chakre i 2 slota)

#card60
Bacam na tebe vatreni napad koji probija def. Osnovni demage mog napada je 200 + 75 od usisavanje vatre + 100 od FH + 150 od FS. Ukupan demage mog jutsu,a je 525 i ovaj napad u sebi sadrži 200 čiste chakre. (10 chakre i 1 slot)



Sanna se naizgled veoma lako brani od Rurinaievih napada ali Rurinai ne staje sa napadima.
/posto sam i dalje u vodenom imunitetu ne primam ovaj tvoj dmg ali zato sudaram ovaj napad u deo tvog napada koji poseduje cistu ch./
#card93
-10 ch
#card220
Nakon toga sa neba se pojavljuje replika sunca koja ti daje strasne iluzije.
-30 ch
Na zalost vise nisam u imunitetu tako da cu se sledeci potez malo prziti na vatrici!
Rurinai zatim rece Sanni sa zlokobnim osmehom na licu.
"Sta je bilo, umorili smo se malo a? Hahahahah!!"
On u svojoj dusi i dalje nije imao nameru da ubije Sannu.


#card6
Koristim cancle tehniku da se odbranim od tvog genjutsu. (35 chakre i 1 slot).


"Tvoje smešne bajalice i čarolije ne mogu da me povrede. Pitam se samo: da li si oduvek bio ovako beskoristan."


#card103
Stvaram jedan visoki zid ispred mene kako bih blokirao tvoj okularni genjutsu i kako bih se sakrio. (25 chakre i 2 slota)

Sanna je preko zida nastavio da govori sa Rurinari,em: "Tvoje uvrede prema Hatchiru su....!" Sanna je mislio da jedan ovakav čovek nema prava da govori o Hatchiru, i još nekog nazivati slabićem.



#card138
-20 ch
Kako vidim da se Sanna krije iza zida kao pacovcina te uzlecem u nebo u slucaju da nesto radi i pregledavam ceo teren odozgo.
/Otkrij sve sto imas nevaljalce!/


Nema skrivenih

Nakon sto sam se uverio da pacov maleni ne radi nista iza zida sa neba bacam mnogo jako secivo vetra na Sannu. Nakon cega nastavlja da se vrti u nebu kao lesinar uzivajuci u svezem vazduhu koji mu mnogo prija!
#card126
-10 ch 300 dmga
#card223
-30 ch Biram da ti je lava onako bas slaba batoo.
Nakon toga gledam Sannu bas onako zlokobno i govorim mu.
"Jesi se malo umorio , a?"
"Hatchiro ionako ne zasluzuje tu titulu."


Pre nego da me tvoj napad udari radim chakra sense ne bi li osetio neki sakriveni potez.

#card10

#card217
ima ovo





Sanna puca u neki ludački smeh pa reče: "Do sada sam i želeo da poštedim tvoj bedni život ali sada ću te ubiti, sigurno." Posle izgovorene pretnje Sanna se samo pomeri u stranu i napad udara u prazno.

#card2
Ovo koristim da se pomerim u stranu (150 energije i 1 slot).

#card8
Za preostalih pet slotova ja se odmaram.

"Tvoji napadi su tako slabi. Kukavice ni ne mogu biti jače."

Nakon sto Sanna izbegava Rurinaieve napade on seda na zemlju odmarajuci se, to Rurinaia bas razbesnjava te on pocinje opet napadati Sannu vetrom.
"RAAAAAAHHH!!!!"
#card145
-30 ch
850 dmg 170 zag od razornosti
#card214
-30 ch mnogo jak genjutsu batoo
Na Sannu bacam mnogo jak naboj vetra koji ima nameru da ga isece na sitne komade.
"Znam jednu stvar, da svi u selu mislimo istu stvar o njemu i da ne povlacimo rec."



#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card6
Prvo koristim cancle tehniku da se odbranim od tvog genjutsu. (25 chakre 1 slot)

#card1018
Potom tvoj napad kontriram svojom lavom. Napad lave ima 900 demage. 100 demage nastavlja ka tebi. (15 chakre i 2 slota)

#card62
Prekidam fire soul, tako da moji sledeće tehnike vatre pale 50 vatre i moj sledeći napad ima 300 zagarantovanog (25 chakre i 1 slot)

#card66
Moja sledeća vatrena lopta ima 600 demage i 300 zagarantovanog. (25 chakre i 1 slot)


Sanna upada u moj ludi mentalni genjutsu sto ga bas onako izludjuje.
"Nadam se da lepo mirisu latice ruza prijatelju moj."
imun sam na sve u ovom potezu.
#card1369
-30 ch imam 100 ineligencije to kraja sto znaci da imam 200 i 100 od pasivne sto je 300
#card218
-30 ch ima 700 dmga
/inace ti si primio 150 dmga jer ti je lava smanjena za 200 dmga /
#card99
-20 ch 500 dmga
Zbog svoje starosti Rurinai vec onako po malo pocinje da se znoji i da ne podnosi ovu bitku previse dobro tako da pokusava da napadne Sannu sa sto vise stvari moguce.


/zeznuo sam računi ali svakako si imao dva napada prvi od 700 pa drugi od 600 i to je bilo dovoljno da spreči tvoj napad vetra/

#card6
Prvo koristim cancle tehniku da se oslobodim tvog genjutsu. (45 chakre i 1 slot)

#card92
Odjednom se ispod mene ojačava tlo zemlje koje u potpunosti prima demage eksplozije. (35 chakre i 2 slota).
Na zemlji ispod mene je ostalo nekakvo mali zemljani oblik nalik na postolju, koji je preživeo podzemnu eksploziju i sada ima 100 hp.

#card10
Koristim chakra sense da vidim da nisi možda sakrio. (25 chakre i 1 slot)



nema nista, istrosio sam se opasno


#card432
Biram lavu u ovom potezu.

#card60
Prvo te gadjam ovim. Palim teren za još 50 vatre. Sada na terenu imam 100 vatre. (10 chakre i 1 slot)

#card1017
Potom topim strukturu koja je sve vreme do mene (earth shore wall) koju nisi uništio čitavu borbu: prvo si leteo iznad mene a onda si posle letenja sleteo tu do mene ali ja sam uvek bio okrenut ledjima ga samoj strukturi. Moj sledeći napad lave ima plus 300 demage.

#card1021
Za poslednja dva slota koristim jezero (koje ovaj put nije masivno, te tako ne povredjujem i sebe) i moje jezere ovaj put ima 500 + 300 + 100. Zagarantovani demage mog napada je 180.

NAPOMENA: treba da skineš 50 hp iz prošlog poteza jer nisi leteo a vatra je gorela na terenu i SADA NA TERENU GORI 100 VATRE.



Sanna opet pocinje da me napada jako!
Ispod mene se opet stvara jezero lave, dok se zemlja ispod mene topi ja se odbacujem od zemlje i pocinjem da letim izbegavajuci i vatreni napad koji je isao na mene.
#card114
-20 ch
200 hpa stita me stiti od zagarantovanog dmga u ovom potezu a ja sve ostalo sam izbegavam.
#card91
-20 ch
ovo blato bi trebalo da bude na terenu nezavisno od jezera lave koje se nalazi ovde.




Kada je Sanna video kako Rurinai vrišti jer ga je njegova lava opekla (primio je 80 demage jer je u stvari imao 100 hp štita a ne 200). Sanna je uživao: "Sećam se onih dana kada sam morao da ti popuštam na našim treninzima. Trebalo je da zauvek ostaneš šef policije - to ti zaista leži. Ne bi me čudilo da si nekome platio da ubiju Hatchira."

#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card1018
Da bih poništio teren kojim želiš da me zarobiš, koristim tehniku lave koja sada ima 900 demage. Ovim u potpunosti poništavam teren koji si probao da mi nametneš. (15 chakre i 2 slota)

#card67
Odjednom eksplodira nekakav plamen na terenu. Ovom tehnikom regenerišem svoju tehniku great fire ball i palim teren za još 50 vatre. (15  chakre)

#card66
Ovo je treći put da bacam ovaj napad (prošli put nisam lepo izračunao demage ove tehnike ali to je moja greška I guess.), tako da sada moja vatrena kugla ima 1100. Ogromna vatrena kugla leti ka tebi na nebu i spaljuje sve oko tebe, zagarantovani demage moje tehnike je 220. (25 chakre i 1 slot)


NAPOEMNA: NA TERENU GORI 200 VATRE

Rurinaiu je polako bilo dosta ove vrucine te je poceo da se po malo nervira. Nakon toga Sanna je na njega ispalio ogromnu vatrenu kuglu za koju je znao da ce ga vrlo verovatno ubiti. Osetio je kako mu lava pali nogu te je vristao od bola dok se Sanna manijakalno smejao.
#card96
-40 ch (stvaram ih 5 uchiha pasivna radi)
Tri ispaljujem na tvoju kuglu dok ostala 2 bacam ka tebi svaki ima 400 dmga.
#card220
-30 ch
genjutsu sada ima base 600+pasivna 100+200 inteligencije= 900 dmga genjutsu


/nažalost, tvoj napad nije imao zagarantovani demage kako bi blokirao moj zagarantovani, tako da si primio 220 zagarantovanog (zagarantovani može da se blokira samo zagarantovanim, def ili hp štitom, a ti nažalost nisi imao ništa od toga.)/

#card6
Prvo koristim cancle tehniku kako bih se oslobodio tvog genjutsu. (-55 chakre i 1 slot)

#card116
Ulazim u zemlju i tako izbegavam tvoje vukove. (45 chakre i 2 slota)

Skrivan se od tvojih vukova u zemlju i tako ih izbegavam. Napominjem: na terenu gori 200 vatre.

Moj genjutsu gadja Sannu bas onako jako tako da se opredeljujem za tu taktiku od sada. On se zavlaci u zemlju ali ga i dalje vidim, izgleda kao da ce morati da izadje kada na njega bacim genjutsu.
#card1383
-30 ch pokazujem ti tvoje najvece strahove kolegaaa...
650 base+100 od pasivne+200 od int= 950 dmga genjutsua
#card130
-20 ch cistim tu vatru breee
#card129
-20 ch jako te sece


Izlazim iz imuniteta i odmah se branim od tvog genjutsu,a.

#card6
Koristim cancle tehniku da se odbranim od tvog genjutsu. (65 chakre i 1 slot)

#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card2
Tvoju vetrovitu ošricu izbegavam brzim pomeranjem. (200 energije i 1 slot)

#card72
Prvo stvaram vatrenog pauka koji ću dodati svom sledećem napadu.
#card63
Šteta mojih pera je 600 i moja pera imaju ključnu reč neodbranljivo. (50 chakre i 2 slota)

#card379
Potom vadim dve pilule i pijem ih ka pravi narkoman

NA TERENU GORI 100 VATRE

Rurinai vec vidi kako Sannu vec po malo boli glava te se zlokobno smeje.
"Sta je mali, zabolela glava?"
Napokon nakon nekog vremena skrivanja kao pacov on izlazi iz zemlje i poce napadati Rurinaia na sta on odgovara ovako.
#card2
-300 energije 1 slot
Izbegavam ova tvoja perca te stajem u ofanzivni stav.
#card126
-10 ch 500 dmga ide na tebe
#card214
-30 ch 600 dmga genjutsu


"Dragi šefe, umesto što si kovao planove i ambicije iza Hatchirovih ledja, mogao si da treniraš."

#card6
Pre nego što me je tvoja oštrica vetra udarila oslobodio sam se tvog genjutsu (35 chakre i 1 slot)

#card10
A odmah zatim koristim chakra sense. (25 chakre i 1 slot)


Na zalost ja i zelim da ti koristis taj senzor i nepotrebno trosis chakru Jusko moj


#card103
Da bih se odbranio od tvog napada stvaram zid. (25 chakre i 2 slota)

#card432
Biram lavu

#card1017
Topim zid koji je ispred mene, tako da sada moj sledeći napad lave ima +300 demage.

#card1018
Ovu tehniku koristim peti put, njen demage je zato sada 1300. zagarantovani demage mog napada je 260. (15 chakre i 1 slot)


NA TERENU GORI 100 VATRE



Sanna opet pocinje sa nepotrebnim provokacijama upucenim Rurinaiu na sta on rado odgovara.
"Pa.... moze se reci da je Hatchiro trebao vise da trenira , ne ja, HAHAHAHHAHAHAHAHH!"
#card49
-60 ch
#card218
-30 ch
700 dmga
#card99
-20 ch


Rurinari je izgledao sve više i više kao propalica bez izlaza, videlo se da je iscrpljen i da mu se bliži kraj. Sanna je odlučio da se u ovo vreme koje predstoji, odmori. Sanna je prvo razbio njegov genjutsu a potom je ojačao tlo pod nogama kako bi izbegao ozbiljne povrede eksplozije.

#card6
Prvo, koristim cancle tehniku kako bih se odbranio od tvog genjutsu. (45 chakre i 1 slot)

#card92
Doryoha se prokuje sa ganzamom tako da sada imam i 100 hp štita. (35 chakre i 2 slota)

Ispod mene je ostalo nekakvo postolje koje ima 100 hp.

#card1357
Sa cd se vratila ova tehnika. Ulažem 20 chakre tako da u ovom potezu moji napadi sadrže čistu chakru. (15 chakre i 2 slota)

#card432
Biram vatru.

#card60
Gadjam te vatrenim metkom koji je u celosti sačinjen od čiste chakre, ima svoj posebni efekat i ključnu reč probijanje. Ova tehnika pali teren za još 50 vatre, tako da je sada na terenu 150 vatre.




Video je kako Sanna ne posustaje i kako se borba vec polako blizi kraju te je hteo dati sve od sebe ne bi li preokrenuo tok borbe u svoju korist na kraju.
#card2
(-100 eng 1 slot)
Izbegavam njegov vatreni metak kao da je nista te zatim pravim jos jedan genjutsu koji ce ga unistiti.
#card220
-30 ch
base dmg je sada 700+pasivna 100+200 int= 1000 dmg genjutsu.
#card93
-10 ch
350 dmga
"THE LAST STAND!!!"


#card6
Prvo koristim cancle tehniku kako bih se odbranio od tvog genjutsu. (65 chakre i 1 slot)

"Ponavljaćemo ovo svakog poteza sve dok te ne oteram u grob!" Viknu Sanna pre li je iskoristio chakra sense da oseti da li ima nešto skriveno u ovim napadima.

#card10




nema nista


Pre nekoliko poteza sam na polje stavio ovaj seal:

#card1350
Samim korišćenjem speed dodge, pomerio si se i aktivirao seal koji ti sada oduzima jedan slot. Demage tvog kamenja rado primam ali nanose mi sam o150 štete (jer imam 100 hp štita zbog ganzama).

#card432
Biram lavu u ovom potezu.

#card1017
Prvo topim postolje od zemlje koje se nalazi ispod mene. Doryoha mi daje 100 demage više na moj sledeći lava napad.

#card1018
Potom koristim tehniku tebi dobro znanu. Demage moje tehnike je 1200. Zagarantovani demage mog jutsu,a je 240. (15 chakre i 1 slot)

#card1512
I kako bih te dokrajčio, bacam ti dva lava metka. Jedan metak ima 250 štete. (20 chakre i 2 slota)

NAPOMINJEM NA TERENU GORI 150 VATRE


//OBAVEZNO PUSTITI MUZIKU I TAKO OPLAKATI MOJU SMRT//
Nakon duge i mukotrpne borbe protiv njegovog nekada ucenikam a sada na zalost neprijatelja Sanne, na Rurinaia se u tom trenutku krecu dva mlaza lave koja ce ga sigurno spaliti celog. Rurinai zatim izvadi kunai iz dzepa...
#card330
Uzima ga u ruku te sebe ludacki sece preko celog lica unistavajuci sve pa cak i sopstvene oci. Nakon toga se rasiri ceo ispred svoje smrti cekajuci sudbinu koja je bila zapecacena od trenutka kada je upoznao ovog momka. Ubrzo nakon toga oba mlaza lave stigose do njega, hvala bogu nije morao da gleda sve to te se samo prepustio. Celo telo gorelo mu je dok mu se koza topila sa mesa. Posle ovoga on ostade crn kao ugalj dok su mu se suze slivale niz obraze spaljene lavom. Bilo je pravo cudo sto je i dalje ziv, ali to ce se ubrzo promeniti. On zatim poce nesto izgovarati dok je stavljao svoju ruku Sanni na glavu.
"Izgleda da je to to prijatelju moj."
"Imam jednu finalnu zelju... A to je da mojeg brata obavestite o mojoj smrti."
//Po rpu Rurinai je imao brata koji je ziveo u zemlji vode, tacnije na Umi Arhipelagu i zvao se Rurino.//
Nakon sto je ovo rekao zrak sunca je obasjao njegovo spaljeno lice presijavajuci se u njegove suze.
"Zelim....Zelim... da peopeo mog tela stavite u urnu i ostavite je zapecacenu tako da cete se uvek prisetiti da cu vas proganjati sve do vase smrti.."
To rece dok je zlokobni osecaj pokrio celu scenu davajuci atmosferu koja je terala ljude okolo da povracaju.
"Molim te nemoj da unistis ovo selo..."
To su bile zadnje reci Rurinaia.
Kapija sela skrivenog u vodopadima - Page 4 LftvAY3


To je bio zadnji Rurinaiev momenat na svetu.


Ruri biva zatrpan ogromnom količinom lave, koja topi njegovo telo, u urlicima ga diže u njegovu kletvu. Rurinai, nekada jedan od najjačih nindži sela vodopada a danas samo pepeo, obris jedne stare generacije shinobija. Zaslužio je da mu se Sanna osveti ali ne i da možda umre u ovakvim mukama. Sanna lamentira nad njegovom sudbinom dok sluša njegove poslednje reči.

"Selo će preživeti, ali ne zahvaljujući tebi." Rekao je Sanna tiho dok je njegov umoran glas bio zatrpan Rurinari,evim urlicima.



Sanna viknu da ga čuju stanovnici sela: "Imajte na umu, naš dug prema ovom selu je isplaćen onda kada ste odlučili da se "rešite" najboljeg medju vama! Dva loša ubiše Miloša (Hatchira). Sledeći put: pažljivo birajte, brinite jedni o drugima ili će Uzumaki, kao talas i bujica, ponovo da očisti korupciju, prljavštinu i zavist u ovom selu.

Kako se bitka završava polako, sunce žmiri kroz oblake, gar i tamu. Borba je trajala danima ali selo je ostalo "čitavo". Nindže sela su već evakuisale skoro sve, a na njima je sada samo ostalo da prepričavaju priču o borbi izmedju učitelja i učenika, o izdaji i o imenu Uzumaki.

#card8
Kako je borba gotova, sakupljam posle atome snage i
#card21
Nestajem u nepoznatom pravcu.

Dim, gar i vatra se raščišćavaju sa terena a na ovom bojnom polju ostaju zemni ostaci dvojice velikih nindži: Hatchira Hyuuge i Rurinaia Uchihe, ili je barem ostalo ono što je moglo da ostane od njih.

Setajuci do kapije sam razgledao okolinu i kako selo napreduje, sve je stalo zbog svega sto se desava u svetu, po meni mislim da je prisutan nedostatak ninji, ljudi biraju normalne zivote i izbegavaju da budu ninje i u svetu nema akcije, selo nam je ovih dana bilo malo usporenu ali cu pokusati da ga ubrzam u bliskoj buducnosti, prolazio sam pored strazara i reko im da idem u potragu za misijom pa se vracam za par dana...

Akimaru je posle dugackog odmora u svom ledenom zamku gde je mogao da se fokusira samim sobom odlucio da ode u među ljude.Prva stvar na listi mu je bila da se malo socializije i pridruzi ovoj zajednici o kojoj je cuo.

Veoma mu se svidelo to sto ljudi ovde mogu ziveti zajedno i jako dobro se slagati.Hteo je da se pridruži ovoj zajednici vise od svega jer je tako mogao da de unormali i nađe dosta prijatelja.

Nakon dosta misija i samostalnog odmora u prirodama ovog nindza sveta, vratio sam se konacno kako bih zalio cvece u svojoj kucici.
"Kako je lepo vratiti se opet.."
* Tsumi odlazi nazad svojoj kuci koje se puno uzeleo*

Yashin je stajao pred tori kapijom, dah mu se maglio u hladnom jutarnjem vazduhu dok je posmatrao vodopad koji se obrušavao iznad njega. Njegova odeća, još uvek otmena uprkos mesecima bekstva, bila je prljava i iznošena. U rukama je držao staru torbu, jedinu stvar koja ga je podsećala na dom koji je napustio.

Polako je prišao kapiji, osećajući se kao da je konačno našao mesto gde bi mogao da počne iznova. Srce mu je ubrzano kucalo dok je prelazio prag, osećajući hladnoću zidina oko sebe, ali i toplinu nade koja je rasla u njemu. Udaljeni zvukovi života iz sela dopirali su do njega, mameći ga dalje unutra.

"Zdravo!" - povikao je Yashin, njegov glas odjekivao je kroz kapiju. - "Tražim utočište i novi početak."

Njegove plave oči, pune odlučnosti i skrivenog bola, tražile su neku figuru koja bi mu mogla pomoći.

Nekoliko trenutaka kasnije, iz senke je izašla figura. Bio je to jedan od čuvara kapije, stariji ninja sa oštrim, ali ljubaznim očima.

"Ko si ti, mladiću?" - upita čuvar, mereći Yashina pogledom.

"Zovem se Yashin" - odgovorio je, glas mu je bio smiren, ali je u njemu bila osetna težina svih pređenih kilometara i neprospavanih noći. "Došao sam ovde da pronađem mir i postanem ninja. Ostavio sam sve iza sebe."

Čuvar je klimnuo glavom, prepoznajući iskrenost u Yashinovim rečima.

"Ako je to tvoja želja, dobrodošao si. Selo skriveno u vodopadima prihvata one sa čistim srcem. Pođi sa mnom, pokazaću ti gde možeš da se smestiš."

Yashin je zahvalno klimnuo glavom, osećajući kako mu se teret sa srca lagano skida. Pratio je čuvara kroz kapiju, osećajući da je konačno na pravom putu.

Došao je pred kapiju i mrtvim pogledom skenirao svoju okolinu. Rikutov um je funkcionisao sporo dok je analizirao oko sebe. Nijedna riječ nije bila progovorena,samo je stojao i gledao u čuvara praznim pogledom.
"Zdravo. Jel mogu da uđem i pridružim se selu?",napokon je progovorio i upitao čuvara sa hladnim tonom."Ime mi je Rikuto.",Polako je prišao čuvaru gledajući dole na njega iako je čuvar vjerovatno bio snažniji od njega.
Mada njegove namjere za sada nisu bile očigledne, Rikutov cilj je bio samo da se pridruži selu skrivenih vodopada o kojima nije baš puno čuo.


Dosao je konacno ispred kapije ali niko ga nije sacekao.Misluo se da li moze uci bez ikakbog dopustenja ali je hteo jos malo da saceka ne napravisi neku gresku.Ipak je ovde za mirom i kako bi upoznao dosta jake ljude koji bi mogli da ga ucine jacim sto brze.

Tako dok je cekao odlucio je sesti na klupu ispod jednog drveta pored ulaza kako nebi stajao na sunce.Seo je i raskomotio se skinuvsi svoj ogrtac koj je bio mokar od znoja pa ga je stavio da se malo prosusi.Telo je moglo da mu dise nakon toga sve u zavojima i sada znojavo od glave do pete.

Primjetio je osobu kako sjedi zna klupi i prišao mu polako. Zatim je sjeo pored njega i čudnjikavim pogledom počeo razgovor.
"Pozdrav." Rekao je a zatim osvrnuo svoj pogled ispred sebe dok je pažljivo gledao u kapiju.


"Ime mi je Rikuto....",rekao je a zatim popravio oficirsku kapu na njegovoj glavi,"Kako se ti zoveš?"
Rikuto je rekao a zatim pogledao malo bolje u ninju pored njega, zanimalo ga je ko je ovaj ninja i kakva je osoba. Po prirodi nije puno volio da priča ali kad mu se ukaže prilika volio je da proćaska sa nekim.