Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Podrska 03 - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Podrska 03

First topic message reminder :

Podrska 03 - Page 2 Img-Z4eTLYUMYyyRZzl2yjOpI

Iako ne izgleda tako i obicni fizicki rad je jako castan posao.
Tim za podrsku je u sustini tim za sve, u ovom slucaju su asistenti jako iskusnim radnicima koji su velikodusno ponudili svoju pomoc u izgradnji naseg sela.
Hirarhija komande je jako izmjenjena i to je jako cudan udarac za svakog shinobija. Ali bas ta skromnost i prizemnost cini da veliki shinobi postane legendaran ...

Vodja grupe radnika se cini napet i kao da se ustrucava kod izdavanja komandi ovom Timu, na vama je da mu pokazite da ste ipak vrijedni shinobiji koji znaju da odrade svoj posao ...

*Kako cete odreagovati?*

Agrom i njegovi saborci su se dobro spremali vidjeli su da imaju jednog ozbiljnog i jakog protivnika koji ih je lagano mogao srediti ali je bio odlučan u tome da ostane i da se odbrani i spasi djecaka. Obećao je da nas nece srediti sto uliva strah u kosti ali nećemo se lako predati hajde sada da se odbranim.
#card89
#card108
Sada ulazem jos 60 dodatne chakre i ovaj zid i je
ma 800 defensa i od pasivne dobijam 400 health shilda
#card10
#card46
Sada saljem vodenog zmaja ma protivnika,da li ces moci da se od ovoga odbranioi aktiviran senzor( rekao je hrabro i casno)
Dmg=1200

Eh kako sam video klona koji se stvara ispred mene reagovao sam brzo i usao u borbeni stav spreman da se suprotstavim protivniku i duh bushida se probudjuje u meni

#card191 #card188


Kako je neprijatelj brzo zamahnuo prema meni moj mač i ja bi smo brzo reagovali i naelektrisao bih ga i 2 puta bih brzo zamahnuo ka svom protivniku sa namerom da ga iseckam u komadiće


#card189 #card164


Prema tebi idu 2 zamaha od po 1600 dmg-a svaki zamah ima 400 zag prvi napad udara u tvoj napad i nastavlja dalje ka tebi a za njim sledi drugi

Nakon sto su uslovi bili ispunjeni, borba je pocela. Crni dzin je delovao tuzno, pre samog pocetka borbe je patetisao i zalio se na ovu skoljku koju drzi u ruci. Izgleda da mu se nije svideo zivot koji je izabrao, tako da ce Keigo da se potrudi da ga okonca.


Ako si toliko tuzan zbog svoje sudbine, sto se ne pridruzis nama, vidis da se selo novo gradi - Govorio je sarkasticno pre nego sto mu se crni pojavio pred facom.

Od buffova imam 1350 demonic, 300 na taijutsu od buffa iz munje, i 100 od pasivne munje na taijutsu, sada imam 530 hpa zbog vitalnosti.
#card550
upijam 250
#card542
1750 buff i 250 base 2000 dmg 500 zag na njegovih 910 i 250 zag, prolazi 1090 i 250 zag

Odbranio se od napada i osetio da je njegov udarac bio jaci od zamaha, sto mu je dalo prolaz da ponovo udari jos jace.

#card374
#card363
Dobija dmg i efekat
#card892
1750 buff 800 base i 500 od brejkersa 3050 dmg 500 zag i probija deffence.
Podrska 03 - Page 2 Tumblr_mlejh5Wrp51qzqnxxo1_500
Doveo je svoje telo do apsolutnog limita, ako crnja ovo prezivi, znace da verovatno nema sanse boriti se protiv njega.

Prvi Yasuke kod Agroma, videv[i sa kime ima posla, tužno je obesio glavu i odmahnuo u negodovanju. Velika vodena zver koja ga je pogodila takođe je pogodila i Agroma i onesvestila ga. Taj Yasuke nestaje ali namah u trenutku smrti vidite da nešto sa mesta gde je stajao odleće do ostala dva Yasukea.

Drugi Yasuke kod Fumetsua se čini zadovoljnijim, mada mu je pogled opet negde u daljini, shvativši da sebi tu neće naći nasladu. Munje su mu zaiskrile oko tela, i kada je dečak započeo zamahe, Yasuke je već bio iza njega. Telo mu je zaiskrilo i nezgrapna školjka obrušila se još jednom na mladog shinobija.
#card183 #card1063 #card164 #card207
(U prethodnom potezu primio si 100 zag jer tako funkcioniše zagarantovani od brzine, ne sudara se nego prosto ko ima veću brzinu ima zagarantovani. Pimićeš još 100 zbog efekta napada koji si primio. Napadi ti imaju 400 damage manje nego što si računao, jer se bushido aktivira samo kada promeniš stav, ne kada prvi put uđeš, i jer pasivna munje ima cd 2 i ne možeš je aktivirati dva puta u istom potezu.)
Brzina: 650, zagarantovani na tebe: 250, Damage zamaha je 1300.

Treći Yasuke je jedini bio usredsređen na svog protivnika, sa oštrim pogledom u očima koje inače lutaju. Pretvorio je svoje čitavo telo u munju i obavio se senkama, rado dozvoljavajući da ga snažni udarci momka pogode. Izgubio se ponovo u mislima na sekund. Možda vas ipak jesam potcenjivao. Mislim da nisam, samo nemam... Nije ni bitno.  Nanova se vratio u stvarnost i usredsredio na Keiga. Ovaj put je nešto bilo drugačije. Umesto blage sažaljivosti koja se do tada videla u njegovim očima pojavila se nepodvojenost, kao da je sve sem Keiga u tom trenutku nestaoo. Bio je pogled koji nešto očajnički traži, ne borbu radi zabave ili izazova samom sebi. Gledao ga je što vuk kom se koža od gladi povlači i stiska oko rebara, kom je trbuh upao skoro do kičme a desni su mu se povukle otkrivajući suve zube gleda zeca. Za njega, ovo je bilo suštinsko pitanje. Molim te poživi. Samo dok ovo ne mine. Rekao je skoro u vapaju kada je oborio malj.

#card182 #card1193 #card207
(Zagarantovani od brzine i snage se ne sudaraju, što znači da si primio 150 damage jer imaš 100 def, i da ćeš ih primiti ponovo u idućem potezu zbog efekta tehnike.)  
Yasuke prima 600 damage. Taj kod tebe ima 900 HP. Isti damage (1300) kao kod Fumetsua jer se buffovi između Yasukea dele, zagarantovani 600.


Yasuke Senshi




5


720


"https://i.imgur.com/EAhqpYS.png"


Nara Clan


8


https://i.imgur.com/21EAjEh.png


Video sam kako me napadas i moje telo je samo od sebe pretvorilo moje telo u cist elektricitet koristeci chakru koju je imalo na raspodeli


#card182


Kako bih usao u imunitet tvoja brzina me je idalje zakacila ali ja se zato shunpujem dalje od tebe kako bih imao neko vremena da razmislim

#card200


Kako sam se odaljio moji refleksi su se brzo izorstili i moj stav se naglo promenio i bio sam spreman na tvoj sledeci napad


#card203

(Smanjujem CD na combat stance)

Mislio je da je crnac promasio svojim zamahom, i da je njegova odbrana bila savrsena, ali osetio je da to nije tako. Njegovo telo je bilo okrnjeno sigurno, mogao je to da oseti. Posto je omanuo sa odbranom prosli put, ovaj put ce da se potrudi malo vise.

Posto sam primio jos hp od zag, imam 1110 hpa, 200 se hilam od vitalnosti odma i skidam jos 20 zbog multi sizea, i kad pojedem ovu pilulu imam 1340
#card378
#card555
posle toga skidam jos 150 sada sam na 990hpa

Hocu ne brini - Odgovorio je na njegov vapaj nakon sto se odbranio od napada - Cudno mi je sto delujes kao da ne zelis ovo da radis. Ako se ne mrzimo, zasto se borimo? - Upitao je Keigo ovaj put ozbiljno, bez sarkazma i osmeha.

#card373
#card447
700hp 1050 buff
Podrska 03 - Page 2 Ik_Vp0LpzawyH5e_tQqsN-ikQttITkHDqkMEnTImke0U3IvGt_x-Lc1EKk3wP-nLOQ_VnWqOvopbEwEOuJsRs51V8shRQ-JArkvTQhAk8RQ?format=webp
Posto nije imao prostora za napad, ojacao je svoje telo ponovo i cekao sledeci protivnikov potez.

Akimichi momka je uhvatio u senku, drugi je bio na koncu svog života. Izgledalo je kao da ipak neće biti utoljen. Oba Yasukea su podigla toljagu kako bi dovršila posao sa jednim slabim jednim slaboumnim momkom kada ga je nešto najednom trzlo. U trenu se nalazio na istom mestu sa kog ih je prvobitno napao, opet samo jedan, osvrnuo se iza sebe a pre toga, samo na tren ste mogli videti zadovoljan smešak i suzu koja gmiže preko njegovog izbrazdanog lica. Napokon. Rekao je u vetar i nestao, kao da je i zaboravio da ste tu.


Yasuke Senshi




5


720


"https://i.imgur.com/EAhqpYS.png"


Nara Clan


8


https://i.imgur.com/21EAjEh.png


Kako je vetar rasprstao i nas neprijatelj je nestao pogledao sam u teren i video sam moje saborce povredjene i onesvescne nakon ovog krvavog sukoba koji je potresao celo gradilište. 


Kako je vetar duno jako pogledao sam u Keiga i jednostavno sam mu glavom pokazao ka Agromu koji leži onesvešćen nakon što je onesposobio i sebe i jednog fenomena koji ni sam nisam siguran objasniti šta je. Jednostavno nakon što bih privukao njegovu pažnju držeći se za rane sam rekao "Hajdemo do neke ambulante, bole me prsa"

Agrom je osjećao nesto cudno ,neku čudnu energiju nije mogao da opise to. Odjednom se probudio i bio je zbunjen vidio je Fumetsua koji mu nesto pricao nije znao sta se dogodilo,jedino se sjećao čovjeka koji ih je napao bio je zbunjen trebalo mu je nekoliko minuta da dodje ka sebi . Ustao je pogledao Fumetsua i Keiga i rekao nervozno
Sta se dogodilo,gdje je čovjek da li ste dobro gdje je mali djecak da li je sve u redu,ne mogu da dodjem sebi da li sam pobijedio protivnika ,nadam se da se sve dobro završilo Jel tako(
pitao je nervozno)?

Keigo je bio uhvacen misterioznom tehnikom, ali pre nego sto je saznao sta ce mu ta tehnika uraditi, crnja je samo nestao. Video je da su Agrom i Fumetsu dosli sebi, ali porodica i decak su idalje lezali na podu. Bez razmisljanja Keigo ih je sve poslagao na svoja ledja, a posto su bili laki svi porodicno mogao je da ih nosi. Trazio je prvo mesto gde moze neko da ih izleci.